Kategorie

 

SANDAŁY ADIDAS ANCLA INF

  • W magazynie: 1 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: ADIDAS
  • Cena: 49,00 zł89,00 zł
  • szt.

ADIDAS  ANCLA  INF

( Indeks : 03090 )

 

Przeznaczenie :

Komfortowe sandały dziecięce  zaprojektowane do użytku w wodzie. Model warty uwagi zwłaszcza dla osób planujących urlop w miejscach gdzie plaże są kamieniste i łatwo o urazy stopy. Podwyższone boczne krawędzie podeszwy, pięta i palce chronią stopę przed otarciami i skaleczeniami.

Cholewka :

Cholewka zbudowana zostala z pianki neoprenowej wykorzystywanej do produkcji pianek surfingowych. Ten rodzaj materiału doskonale zachowuje się w wodzie, gwarantując wygodne przyleganie i zapobiegając otarciom naskórka.
Cholewka w modnej kolorystyce i o ciekawej linii. Solidne obszycia i wykończenie gwarantuje wytrzymałość a z zarazem wygodę. Wzmocniona przy pięcie i na nosku dla lepszej ochrony.

Podeszwa środkowa :

Podeszwa środkowa jest wytworzona w specjalny sposób, szczególnie ukształtowana z wysokowartościowego EVA, w której pięta została optymalnie zintegrowana oraz zapewniający lepszą sprężstość, znacząco zwiększa pochłanianie uderzeń i odbić oraz zapobiegający pękaniu podeszwy. Dzięki znakomicie wyprofilowanej wkładce obuwie staje się bardziej wygodne i doskonale dostosowują się do stopy.

Podeszwa  Zewnętrzna : 

Przyczepna gumowa podeszwa zapewnia stopie stabilność zwłaszcza na mokrym podłożu. Podeszwa mająca bezposredni kontakt ze stopą pokryta została porowatą piankową strukturą, która zapobiega ślizganiu się stopy i ułatwia dostęp powietrza. Podeszwa została bowiem zrobiona z gumy antypoślizgowej  typu NON-MARKING nierysującej powierzchni. Dodatkowo bezpieczeństwoużytkowania zostało zwiększone poprzez specjalny wzór na powierzchni podeszwy.

Kolory :  czarny / biały

Rozmiar :    25  ( 15cm )